Lokální anestetikum Paracetamol pro zmírnění bolesti

99,6% Čistota Lokální anestetikum Paracetamol CAS 103-90-2 pro léčbu bolesti Rychlý detail: Popis: Paracetamol je běžný lék proti bolesti používaný k léčbě bolesti a bolesti. Je k dispozici také v kombinaci s jinými léky proti bolesti a proti nemoci. Pozor: Paracetamol (acetaminofen) je ...
    Chat teď
    Podrobnosti o produktu

    99,6% Čistota Lokální anestetikum Paracetamol CAS 103-90-2 pro zmírnění bolesti

    Rychlý popis:

    Jméno výrobku

    Paracetamol

    Stanovení

    99%

    CAS č

    103-90-2

    Balení

    Balíček podle přání zákazníka

    MF

    C8H9NO2

    MW

    151,16

    Vzhled

    Bílý krystalický prášek

    Jméno značky

    Sendi

    Standard kvality

    Enterprise Standard

    Používání

    Pro lokální anestetikum.

    Co je to

    +8618126437315

    Skype

    Selina.xu@yccreate.com


    Popis:
    Paracetamol je běžný lék proti bolesti používaný k léčbě bolesti a bolesti. Je k dispozici také v kombinaci s jinými léky proti bolesti a léky proti nemoci.


    Pozor:
    Paracetamol (acetaminofen) je prostředek pro zmírnění bolesti a redukci horečky.
    Paracetamol se používá k léčbě mnoha stavů, jako je bolest hlavy, svalové bolesti, artritida, bolesti zad, zuby, nachlazení a horečka. Zmírňuje bolest u mírné artritidy, ale nemá vliv na podkladový zánět a otok kloubu.


    Dávkování:
    1) Obvyklá dávka pro dospělé je jedna nebo dvě tablety 500 mg až čtyřikrát za 24 hodin.
    Vždy mezi dávkami nechte nejméně 4 hodiny.
    2) Neužívejte paracetamol spolu s jinými léčivými přípravky obsahujícími paracetamol.
    3) Paracetamol je bezpečný v těhotenství a během kojení v doporučených dávkách.
    4) Předávkování paracetamolem může způsobit závažné nežádoucí účinky.


    Related Hot Selling:

    Léky proti bolesti

    název

    CAS.No

    Paracetamol

    103-90-2

    Phenacetin

    62-44-2

    Benzokain

    94-09-7

    Lidocaine

    137-58-6

    Benzokain HCL

    721-50-6

    Lidokain HCL

    23239-88-5

    Prokain HCL

    73-78-9

    Prilocaine HCL

    51-05-8

    Tetracain

    1786-81-8

    Tetracain HCL

    94-24-6

    Dimetokain

    136-47-0

    Aarticain HCL

    Levobupivakain HCL

    23964-57-0

    Ropivacaine HCL

    27262-48-2

    Mesylát ropivakainu

    132112-35-7

    Dyklonin HCL

    854056-07-6

    Mepivakain HCL

    536-43-6


    Pozor:

    Dodáváme zákazníkům nejlepší kvalitu, ohleduplný servis, rozumnou cenu, bezpečnou a rychlou přepravu.

    Záruční doba balení v rozmezí 6-12 po objednání
    Doručte 4-7 pracovních dnů
    100% záruka celního průkazu
    200% podpory opakovaného odeslání


    Whatsapp: +8618126437315
    Skype: selina.xu@yccreate.com

    Jakékoli otázky, pls neváhejte a kontaktujte mě!
    Vítejte na dotazu!

    Hot Tags: lokální anestetikum paracetamol pro zmírnění bolesti, Čína, dodavatelé, sleva, koupit, hromadné, ceník, hiGH kvalita, skladem
    Dotaz